title-symמה אומרים עלינו?

כל הכבוד לצוות התותחים של פופטין שהרימו את הכפפה בישראל והקימו מערכת לתפארת שמסייעת לבעלי עסקים להרוויח יותר מהטראפיק שלהם. המערכת קלה לתפעול ומסייעת לבעלי אתרים ללכוד לידים מגולשים שמתכוונים לנטוש את האתר באמצעות פופאפים מתוחכמים שניתן לעצב כפי שרוצים. ממליץ בחום 🙂

פאבל ישראלסקי

פאבל ישראלסקי

עורך ראשי, AskPavel לאתר החברה

כל הכבוד לחבר'ה מפופטין שפיתחו מוצר ברמה מאוד גבוהה, הן מבחינת UI והן מבחינה פונקציונאלית, רואים שהושקעה כאן מחשבה רבה. עוד יותר חשוב הוא שיש להם שירות מעולה ומענה מהיר שפתוח לרעיונות והמלצות מצד הלקוחות. ישר כח

אליאב חילו

אליאב חילו

מנכל משותף, dooble לאתר החברה

מערכת פופטין הרשימה אותי מאד ביכולות שלה, בחשיבה על כל פרט קטן, בהתאמה למגוון רחב מאוד של פלטפורמות. עבודה נהדרת, אחלה של כלי. בהצלחה רבה!

דניאל זריהן

דניאל זריהן

מומחה קידום אתרים לאתר החברה

לא אשכח את הרגע שבו נחשפתי ל- poptin דמעה זלגה מעיניי השיווקיות 🙂 כסוכנות פרסום שמתמחה בדפי נחיתה, המרות ואופטימיזציה, מיד הבנו את הפוטנציאל הענק הגלום ב- poptin. מערכת פשוטה, קלה ועם חווית משתמש מעולה, המציעה מספר כלים יעילים להגדלת ההמרות בדפי נחיתה ובאתר

דודו נחום

דודו נחום

מנכל, Slap לאתר החברה

לאחר בחינת מספר רב של מערכות, לא הצלחנו למצוא מערכת שמשתווה ל-poptin מבחינת פשטות, קבלת ערך מיידי והעלות מול תועלת גבוהה. כמות האפשרויות המוצעות מקיפה את כלל הצרכים שחיפשנו ומעבר במספר קליקים בודדים.

בר סרף

בר סרף

מנכל, Inviter לאתר החברה

מזה כתקופה שאני כמנהל שיווק מחפש את האופציה לשיפור של פעולות המרת הלקוח (רגע) לפני שהוא נעלם אי שם במרחבי הרשת... כאשר המטרה הראשונית במעלה היא, להשאירו... ברשת (שלנו) (: מערכת POPTIN והמושכים בחוטים מאחוריה... נתנו לי את המענה והתמזל מזלי גם להיות מראשוני המשתמשים במערכת שהלכה והשתבחה אל מול עיניי ולעיתים ממש בעקבות הערותיי. תומר פשוט נתן לי יד חופשית ולאורך כל הבטא היה שם בכל שעה משעות היום על מנת לתת עצה, פתרון או פשוט עוד POPTIN לפי דרישה. שאפו על כל העושים במלאכה. יש לכם מערכת נפלאה. המלצה חמה.

גיא עולמי

גיא עולמי

מנהל השיווק והפרסום, מכללת LFA לאתר החברה

כסוכנות דיגיטל שמפתחת ומתחזקת אתרים רבים, חיפשנו פיתרון לא פחות ממצוין עבור הלקוחות שלנו, בהקשר של הנעה לפעולה ושיפור ההמרות באתר. פופטין שיפרה לנו משמעותית את האספקטים האלו!

יונתן חברוני

יונתן חברוני

מנכל, Mixoom לאתר החברה

העבודה עם המערכת נוחה, קלה וידידותית למשתמש ומעל הכל... היא משפרת את הביצועים של הקמפיינים ומעודדת גולשים להשאיר פרטים. השירות והתמיכה יוצא מגדר הרגיל. ממליץ בחום!

דוד פלג - חיים

דוד פלג - חיים

בעלים, Campania לאתר החברה

את מערכת poptin פגשתי במקרה, באחת הקבוצות השיווקיות שאני חבר בהן, ראיתי המלצה.למען האמת, חשבתי שזה "פרסום מטעם" ו...לא ממש חשבתי שיש למערכת כלים אחרים מהדברים שמוכרים עד היום בשוק.אבל בגלל שהמערכת הייתה חינמית לדומיין אחד, ניסיתי עבור לקוח שלי. המערכת שיפרה לי את יחסי ההמרה בכ-15% וכעת הטמעתי את התוכנה אצל יתר הלקוחות שלי.בקיצור – מומלץ!

נאור אסידו

נאור אסידו

מנהל שיווק דיגיטלי, T-ROO לאתר החברה

אהלן, Get2Gether הינו משרד פיתוח עסקי המתמחה בשיווק דיגיטלי איכותי לעסקים. אנחנו, כסוכנות מורשת של גוגל בישראל, מחפשים יום וליל אחר המערכת הטובה ביותר לנו וללקוחות שלנו. היה לנו אתגר עם לקוח למדוד פעילות, לייצר פופאפים בקלות בפשטות במהירות, בכל מקום באתר ועם תבנית! כאלה מובנים שעושים את החיים השיווקים מדידים ומועילים יותר. ואז פגשנו את פופטין! אנחנו משתמשים במערכת באתר שלנו ובאתרי לקוחות. מדהים! איזה מבחר, איזה איכות, איזה שירות!לא הספיק לנו להכיר את המערכת ורצינו לבדוק את הנשמות הפועלות מאחוריה, לאחר בדיקה ראינו שתומר מקצוען ולא פחות מכך.כיף לקבל מכם שירות, שנצליח יחד! בהצלחה והמשיכו במלאכה!

יקיר תורג'מן

יקיר תורג'מן

מנכל, Get2Gether - פיתוח עסקי לעסקים לאתר החברה

במסגרת התפקידים שלי בעולם האינטרנט, ניקרו בדרכי במהלך השנים, מערכות פרסום ופיצ'רים מסוגים שונים, המוצעים לאתרים.המערכת של פופטין מתאפיינת בקלות שימוש, תמחור מודולרי שבא לקראת בעל האתר, יציבות טכנית ויעילות פרסומית משמעותית ביותר.בקיצור שילוב מנצח לכל מוצר טכנולוגי באשר הוא. התמיכה מהירה, נעימה, נגישה. מסוג המוצרים והחברות שיכולים להגיע רחוק.עלו והצליחו!

טל הרוש

טל הרוש

מנהל טכנולוגיות ראשי, בחדרי חרדים לאתר החברה

I added Poptin to my website the other day after receiving recommendations from colleagues in the business.I was immediately hooked: simplicity, crisp, seamless feeling - much better than other products that usually only offer some kind of form at the footer.I think Poptin is the next best thing since sliced bread!

AJ Segal

AJ Segal

CEO, Appenue לאתר החברה

עשיתם עבודה נהדרת, כל הכבוד! הממשק פשוט, נוח ופונקציונלי מאוד. המוצר מדהים, שימושי יעיל ונוח! מפרגנים באהבה!

נתי אברג'ל

נתי אברג'ל

מנכל, uPress לאתר החברה

מערכת מדהימה ששיפרה לי יחס המרה בצורה מידיית! ממליץ מאוד. הופתעתי לגמרי מקצב הלידים לפני ואחרי.

אלי סאסי

אלי סאסי

מומחה קידום אתרים לאתר החברה

בהתחלה הייתי סקפטי אני מכיר מלא תוספים שמספקים את אותן המטרות - אבל דווקא אחרי התנסות בפופטין הבנתי כמה זה לא רואה ממטר את האחרים ונותן לי מענה ושיפר לי משמעותי את הכמות ההמרות, וכעת לא יכול להיפרד ממנו.

יוני כץ

יוני כץ

מנהל מחלקת SEO, שטיק מדיה לאתר החברה