על Poptin

מי אנחנו

ואיך הכל התחיל

Poptin הוקמה לאחר ניסיון של שנים בפרסום, קידום ובניית אתרים למאות בעלי עסקים כסוכנות דיגיטל. הגענו לתובנה שהגדלת הטראפיק לאתר ללא שיפור של יחס ההמרה של המבקרים באתר לפניות, נרשמים או לקוחות משלמים, היא בזבוז של משאבים וכסף.

הדרך שתמיד הוכיחה את עצמה לשיפור יחס ההמרה הייתה פופאפים וווידג’טים שמתלבשים על האתר ומציעים הצעה רלוונטית לגולש בהתאם להתנהגות שלו. מבלי להגדיל את כמות הגולשים באתר ולהשקיע תקציבי פרסום גדולים, עזרנו ללקוחות רבים להגדיל את רשימות התפוצה שלכם, לגרום לגולשים לשהות יותר זמן באתר ולבקר ביותר דפים, להקטין אחוזי נטישה של רוכשים שהגיעו לעגלת קניות ולא ביצעו תשלום, ולהגדיל כמות פניות ליצירת קשר.

אותם פופאפים ושכבות הניבו רווחים ניכרים לבעלי העסקים לאורך זמן, אך הייתה בעיה אחת: העיצוב, הבניה ותזמון ההקפצה שלהם דרשו התערבות של מעצבים ומפתחים ולא כל בעל עסק יכל להרשות זאת לעצמו.

כאן Poptin נכנס לתמונה

פיתחנו מערכת שכוללת את כל הפופאפים והווידג’טים שיכולים להתלבש על אתרי אינטרנט, עם הטמעה פשוטה, מבלי שתצטרכו לערב מעצבים ומתכנתים, ועם עלות חודשית נמוכה שכל בעל עסק יכול להרשות לעצמו. בלי להבין כלל בקוד, תוכלו לבנות פופטינים מרהיבים, לתזמן אותם בדיוק ברגע הנכון ולהשיג תוצאות מעולות בהתאם למטרות שלכם תוך זמן קצר ולאורך זמן.

המערכת כוללת מגוון רחב של סוגי פופטינים ותבניות שיתאימו לכל אתר, עם ממשק נוח המאפשר התאמה אישית של כל פופטין, יצירת A/B TEST וקבלת דו”חות ונתונים בזמן אמת.